"2023 'e hedef koyarken 3 gün sonrası için esnafın hali düşünülmüyor"
Haber
27 Nisan 2021 - Salı 11:47
 
"2023 'e hedef koyarken 3 gün sonrası için esnafın hali düşünülmüyor"
DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Ankara'da Ulus esnafını ziyaretlerine devam ediyor. Esnafın gündeminde ise geçim sıkıntısı var.
- Haberi

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Ankara'da Ulus esnafını ziyaretlerine devam ediyor. Esnafın gündeminde ise geçim sıkıntısı var. Pandemi dönemi boyunca hali düşünülmeyen esnaf, mallarının çöpe gitmesine tepki göstererek isyan etti.

 

Esnaf: ‘’Zincir marketler açıkken neden pazarlar kapalı? Biz her şeyi sonradan öğreniyoruz. 20 kişi üstümüze geliyorlar. Bir anda gelip tezgahlarımızı topluyorlar. Sanki biz teröristiz sanki biz kaçakçılık yapıyoruz. Biz bu kadar malı çöpe mi atacağız? Esnafı düşünmüyorlar. Bizimle dalga geçiyorlar. Bilmem kaç yıl sonrasına hedefler koyarken 3 gün sonrası için esnafın halini düşünmüyorlar.’’

 

‘’Sadece Seçim Zamanı Esnafı Gören Ak Parti Esnaftan Korkuyor’’

 

Bir başka esnaf ise Babacan’a seçim yokken ziyaret ettiği için teşekkür etti. Pazarcı esnaf: ‘’Bizi sadece seçim zamanı görüyorlar. Siz seçim ortada yokken gelip halimizi soruyorsunuz. Başkaları bunu yapmıyor. Ak Parti yandaşları esnafı ziyaret etmekten korkuyor. Biz sizi destekleyeceğiz’’ dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: "2023, 'e, hedef, koyarken, 3, gün, sonrası, için, esnafın, hali, düşünülmüyor",
Yorumlar
Haber Yazılımı