ARKADAŞIMIZ ÜMİT KARAMAN’A SANAT PLAKETİ

02 Şubat 2018
0 Haber Yorum

Kaçkar TV’de sanat, edebiyat ve kültürümüzün de konuşulduğu Recebiye ile İkindi kahvesi programında, Yazarımız Ümit Karaman’a eski adı GASEP olan Dr.Tamer Çağdaş Edebiyat Platformu tarafından yaptığı haberler, ve şiirleri klipinden dolayı Platform adına, sözcü Hüsnü Adalı tarafından plaket verildi.

Kaçkar TV’de sanat, edebiyat ve kültürümüzün de konuşulduğu Recebiye ile İkindi kahvesi programında, Yazarımız Ümit Karaman’a eski adı GASEP olan Dr.Tamer Çağdaş Edebiyat Platformu tarafından yaptığı haberler,  ve şiirleri klipinden dolayı Platform adına, sözcü Hüsnü Adalı tarafından plaket verildi. Dr.Tamer Çağdaş Sanat ve Edebiyat platformunun da tanıtıldığı programda, Programcı ve sunucu Çataksezer’de  seslendirdiği şiirlerle programa renk kattı. Nostalji şarkılarıyla Programda yer alan Gülhan ve Seyhan kardeşler de izleyicileri yıllar öncesine taşıdı.
Şiirlerinde yaşanmış gerçekleri, aşkları, sevdaları ve manevi değerlerle birlikte vatan bütünlüğünü de anlatmaya çalıştığını söyleyen, Karaman yayınlanan şiir klipini, uzun yıllar yatağa bağlı yaşayan ve genç yaşta yitirdiği annesi ile birlikte Alzh. hastası kayıp babasına adadığını ve bu klipte torunuyla birlikte yer almaktan mutlu olduğunu ifade etti.


Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber