BİR EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI DAHA SONA ERDİ

10 Haziran 2017
0 Haber Yorum

Özel Haber 2016-2017 Eğitim öğretim yılı sona erdi. Gençosman İMKB çok programlı Anadolu Lisesi öğrencileri 14 yıl aradan sonra ilk defa kep töreni yaparak, mezuniyet sevincini kutladılar.

Okullarında düzenlenen törenle, Adalet, Halkla İlişkiler, Bilişim Muhasebe ve Finansman, Dış Ticaret alanlarında mezun verdi. Mezuniyet sevincini keplerini havaya fırlatarak yaşayan öğrenciler, sevinçlerini eğitim ve öğretim süreci boyunca okulda kendilerine destek olan öğretmenleriyle kutlarken, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan, arkadaşları ve aileleriyle sevinçlerini paylaştılar.
Mezuniyet töreninde konuşma yapan Gençosman İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı, Bilgi Kasarcı İnanır, mezun olan öğrenciler için asıl hayatın bundan sonra başladığını, ifade etti. Öğrencilere bundan sonraki yaşamlarında da başarılar dileyen Kasarcı, her şeyden önce mezunları, bundan sonrada vatanlarına ve milletlerine ailelerine ve kendilerine faydalı bireyler olarak görmeyi umut ettiklerini ve dilediklerini ifade ettiler.
Meslek öğretmenlerinden, Adelet alanı öğretmeni Nazlı Demir, Halkla ilişkiler alanı öğretmeni Can Güler, Bilişim Alanı Öğretmeni Mehmet Demircan, Muhasebe ve Finansman alanı öğretmeni Suvay Sucu ve Felsefe öğretmenleri Bengü Özdemir, yaptıkları konuşmalarda, eğitime, dürüstlüğe ve saygıya özenle dikkat edilmesini vurgulayarak, bundan sonraki yaşamlarında öğrencilere başarılar dilediler.
Öğrenciler ise mezuniyetlerine kadar, kendilerinin her türlü haylazlıklarına katlanan, emek veren ve en zor günlerinde kendilerine destek olan tüm öğretmenlerine ve ailelerine teşekkür ettiler.

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber