Salih Akkaya Futboldaki Başarısını Müzik Alanında da Sürdürüyor.

05 Mart 2018
0 Haber Yorum

Özel Haber ümit karaman Arsenal Soccer School (Arsenal Futbol Okulu) Antrenörü, eski Beşiktaşlı ve Milli takımımızın başarılı futbolcusu, Salih Akkaya nın gözü şu aralar futbol ve müzikten başka bir şey görmüyor.

Futbol oynadığı yıllarda Beşiktaş ve Milli takımın formasını başarıyla sırtında taşıyan Salih Akkaya, Müzik alanında   da yaptığı besteler ve doksanlı yıllara ait söylediği  nostalji şarkılarıyla başarılarından söz ettirmeye devam ediyor.
Beşiktaş’ta hoş bir mekan da (Beer House) sahne alan Akkaya yı takım arkadaşları ve sanatçı dostları yalnız bırakmıyor. Müziğin insan yaşamında önemli bir yer tuttuğunu  ifade eden eski futbolcu, sporun ve müzikli daha da güzelleştiğini söylüyor.
Kıbrıs’tan Akkaya ya destek olmak için gelen ve aynı sahneyi paylaşan Ozon Orhan da , Salih Akkaya için  şunları söyledi:’’ Futboldaki başarısını biliyordum, fakat şu an gördüm ki, bir çok yeni sanatçıya örnek olacak alt yapısı, besteleri ve sahne performansıyla kendini ispat etmiş durumda, bundan sonra yolu açık olur inşallah, her zaman kendisini desteklerim. Müziğimizin, gerçek anlamda, alt yapısı güçlü sanatçılara ihtiyacı var, aynı zamanda çok hassas yapıya sahip bir insan sosyal sorumluluğun da ne demek olduğunu çok iyi biliyor, inşallah yolu daima açık olur dedi.
Sosyal sorumluluk projelerinde de yer alan Salih Akkaya, bu kadar yoğun olmasına rağmen lösemi hastası olan bir çocuk için koşturmaya devam ediyor.
Adres: Mecidiye Mahallesi, Osmanzade Sk. No:3, 34347 Beşiktaş/İstanbul
Beşiktaş çarşı içinde KARTAL Heykeli yanı
(0212) 260 96 53

  

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber