YUNUS ALBAYRAK'IN ANİ ÖLÜMÜ AİLEYİ YASA BOĞDU

26 Ocak 2018
0 Haber Yorum

Kardeşi Tente ve Branda Sanayici İş Adamları Derneği Başkanı İsmail Albayrak ile Kemal Albayrak’ın ve Albayrak Tente çalışanları ile ailesinin çok üzgün görüldüğü cenaze törenine Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Metin Karakaş, SİAD Başkanı Hakan Kocabaş, Esnaf Odası Başkanı Nuray Koçer, Silivri Belediye Eski Başkanları Selami Değirmenci ve Hüseyin Turan, Alipaşa Muhtarı Metin Gürsu ile çok kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

Silivri’de hayata gözlerini yuman Yunus Albayrak’ın ani ölümü Albayrak ailesini ve tente ve branda sanayicilerini derin üzüntüye bağdu.
Yunus Albayrak’ın cenaze namazı Silivri Alipaşa Camiinde kılınan ikindi  namazına müteakip naşı Alipaşa Mezarlığına defnedildi.


Albayrak ın cenaze namazını Silivri Müftüsü İdris Çatmakaş kıldırırken, Yunus Albayrak’ın samimi bir Müslüman olduğunu ifade ederek helallik istedi.
Kardeşleri Tente ve Branda Sanayici İş Adamları Derneği Başkanı İsmail Albayrak ile Kemal Albayrak’ın ve Albayrak Tente çalışanları ile ailesinin çok üzgün görüldüğü cenaze törenine Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Metin Karakaş, SİAD Başkanı Hakan Kocabaş, Esnaf Odası Başkanı Nuray Koçer, Silivri Belediye Eski Başkanları Selami Değirmenci ve Hüseyin Turan, Alipaşa Muhtarı Metin Gürsu ile çok kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber