ZEYTİNBURNU'NUN BİLGE NESLİ KAHVALTIDA BULUŞTU

12 Aralık 2017
0 Haber Yorum

Zeytinburnu Bilgi Evleri, Bilge Nesil Üyeleri ve aileleriyle birlikte İstanbul Büyükşehir Belediyesi Topkapı 1453 Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.


Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen Bilge Nesil Kahvaltı Buluşması bu yıl da renkli ve eğlenceli görüntülere sahne oldu. Bilge Nesil üyeleri ve velilerinden oluşan 815 davetlinin katıldığı kahvaltıya mezun olmuş eski üyelerin yanı sıra Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın da katıldı. Bilgi Evi sanat atölyelerinde eğitim gören öğrencilerin sevilen şarkı ve şiirleri seslendirdiği programda ayrıca gerçekleştirilen çekiliş ile 10 şanslı öğrenciye hediye verildi.
Bilgi Evlerine olan ilgilerinden dolayı üyelere ve ailelerine teşekkür eden Başkan Aydın, “Bu güzel evlatlarımız vakitlerini evlerinde ve okullarında geçirdikten sonra üçüncü bir mekân ve sokağa alternatif olarak kalan vakitlerini Bilgi Evleri’nde geçirsinler istedik. Ve orada gençlerimizin bilgiye ulaşması daha da önemlisi yeni insanlarla tanışması, sosyalleşmesi, kendine bir şeyler katmasına imkan tanıması adına Bilgi Evlerimizi kurduk. Bilgi Evlerimizin de lokomotifi olan, 60 bini aşkın üyemiz arasından seçilen ve sayıları bu yıl 697'ye ulaşan Bilge Nesillerdir. Sizler öncüsünüz, inşallah ömür boyu öncü olmaya devam edeceksiniz. Bizim moral kaynağımızsınız, gelecekle ilgili umudumuzsunuz. Geleceğe bakışımız ve geleceği şekillendirecek olan sizlersiniz. İyi ki varsınız. Rabbim sizleri yetiştiren, büyüten anne ve babalarınızdan razı olsun. Hem Bilgi Evleri’ndeki öğretmenlerinizden hem de okullardaki öğretmenlerinize de çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber