Altor Danışmanlık Balıkesir Teknopark’ta arge faaliyetleri yapacak
Haber
31 Mayıs 2022 - Salı 22:52
 
Altor Danışmanlık Balıkesir Teknopark’ta arge faaliyetleri yapacak
Kurumsal Kaynak Planlama Erp sektörünün öncü şirketlerinden Altor Danışmanlık, Balıkesir Teknokent’te yerini aldı. Altor Danışmanlık Genel Müdürü Mehmet Torun ve Balıkesir Teknokent Genel Müdürü Öğr. Gör. Burcu Aydemir arasında geçtiğimiz günlerde imzalar atıldı.
BİLİM & TEKNOLOJİ Haberi
Altor Danışmanlık Balıkesir Teknopark’ta arge faaliyetleri yapacak

Balıkesir Teknopark’ta ar-ge faaliyetleri yaparak, ülke geneline hizmet vermeye devam edeceklerini kaydeden Altor Danışmanlık Genel Müdürü Mehmet Torun, şunları söyledi:

“Teknokent’teki ofisimizde, ilk projemiz Canias Erp WhatsApp entegrasyonu olacak. Devamında, farklı yazılım projelerimizin ar-gelerini buradan yürüteceğiz. Aynı zamanda, Balıkesir Üniversitesi ve teknoparktaki diğer firmalar ile iş birliği yapmayı planlıyoruz.” dedi.

Altor, bu yıl yüzde 100 büyüme planlıyor

Erp sektöründe 25 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübeye sahip kişilerce kurulan Altor Danışmanlık firmasının uzman kadroları; otomotiv, ambalaj, kimya sektörleri başta olmak üzere tüm sektörlere hizmet veriyor ve bu yıl yüzde 100 büyüme planlıyor. Geçtiğimiz dönemde Marmara Bölgesi’nde yoğun çalışan Altor Danışmanlık, Balıkesir Teknokent’teki ofisi ve diğer illerdeki yapılanması ile bu yıl ve devamında Anadolu’ya odaklanmayı planlıyor. Pandemi nedeniyle son iki yıldır ertelenen Erp yatırımlarının, son günlerde bölgemizdeki olumsuz havaya rağmen hız kazanacağını ifade eden Altor Danışmanlık Genel Müdürü Mehmet Torun, pazarın önümüzdeki aylarda hareketleneceğini gözlemlediklerini belirtti. İş ortağı oldukları Canias Erp’nin yüzde 100 web tabanlı altyapısı ile işletmelerin dijital altyapısını kurduklarını anlatan Mehmet Torun, Canias4.0 teknolojisinin sunduğu IoT, caniasIQ, iasDB ve TROIA çözümleriyle, hizmet verdikleri firmalara hız, verimlilik ve dijitalleşme kazandırdıklarını sözlerine ekledi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Altor, Danışmanlık, Balıkesir, Teknopark’ta, arge, faaliyetleri, yapacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı