DEPREM SONRASI İLK AÇIKLAMA: 'OLUMSUZLUK YOK'
Haber
23 Ocak 2022 - Pazar 17:24
 
DEPREM SONRASI İLK AÇIKLAMA: 'OLUMSUZLUK YOK'
Balıkesir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, yaşanan sarsıntı sonrası herhangi bir olumsuzluk olmadığını belirtti. Vali Şıldak, AFAD ve jandarmanın ayrıntılı taramaya devam ettiğini aktarırken Balıkesir halkına geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
GÜNCEL Haberi
DEPREM SONRASI İLK AÇIKLAMA: 'OLUMSUZLUK YOK'

İstanbul'da da hissedilen ve merkez üssü Balıkesir’in  Dursunbey ilçesi olan depremin ardından merakla beklenen açıklamalar peş peşe geldi. Balıkesir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, yaşanan sarsıntı sonrası herhangi bir olumsuzluk olmadığını belirtti. Vali Şıldak, AFAD ve jandarmanın ayrıntılı taramaya devam ettiğini aktarırken Balıkesir  halkına geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

 

VALİ ŞILDAK: "OLUMSUZLUK YOK"

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Saat 22.31’de Dursunbey İlçemizde meydana gelen 4.7 büyüklüğündeki deprem nedeniyle yerleşim yerlerimizde herhangi bir olumsuzluk bulunmamaktadır. Bölgede AFAD ve Jandarma Ekiplerimiz ayrıntılı tarama yapmaktadır. Bütün vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DEPREM, SONRASI, İLK, AÇIKLAMA:, 'OLUMSUZLUK, YOK',
Yorumlar
Haber Yazılımı