ÖNCE DANIŞIN; SONRA KARAR VERİN

11 Ekim 2017
0 Haber Yorum

Yurt dışında eğitim almak isteyenler doğru ülkeyi, okulu ve programı seçmek için danışmanlık hizmeti alıyor.

Günümüzde oldukça yaygınlaşan yurt dışı eğitiminde doğru kararı vermek isteyen hem öğrenciler hem de ebeveynler danışmanlık firmalarının yolunu tutuyor. Y ve Z kuşağı ile ilgili araştırmalarıyla uzman Dinamo, DinamoEdu markası ile yurt dışı eğitim danışmanlığına farklı bir soluk getiriyor. Öğrencilere ücretsiz danışmanlık da sağlayan DinamoEdu, okul seçiminden konaklama imkanlarına kadar olan süreci kapsayan geniş kapsamlı hizmet veriyor.

 

Kanada başta olmak üzere İngiltere, Avustralya, Yeni Zelanda ve hemen hemen tüm İngilizce konuşulan ülkelerdeki eğitim kurumları ile öğrenciler arasında köprü kuruyor. Kanada Toronto’da şubesinin bulunmasının avantajlarına sahip olan firma, özellikle Kanada’da eğitim alanında uzmanlığıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

 

Yurtdışı eğitim danışmanlığının çok hassas bir konu olduğu bilinciyle hareket ettiklerini belirten DinamoEdu Kurucusu Fatih Kuran: “Dil okulundan lise, kolej ve üniversite seçimine kadar uzanan geniş bir yelpazede danışmanlık hizmeti veriyoruz. Öğrencilerin eğitimleri için doğru kararı vermeleri, seçecekleri eğitimden mutlu olmaları bizim her zaman önceliğimiz. Özellikle Kanada’daki uzmanlığımız ve bu alanda sahip olduğumuz sertifikalar ile tercih edilen bir kurumuz. Alanında uzman ve deneyimli ekibimizle birlikte dünyanın farklı yerlerindeki öğrencileri seçkin eğitim kurumları ile buluşturuyoruz” dedi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber