Yaz Aylarında Kollajen Takviyesi ile Cildinizi Koruyun
Haber
25 Nisan 2022 - Pazartesi 11:58
 
Yaz Aylarında Kollajen Takviyesi ile Cildinizi Koruyun
Yaz aylarında cildin zararlı güneş ışınlarına maruz kalması pek çok cilt problemini tetikliyor. Uzmanlar, yazın açık alanda daha çok vakit geçirilmesiyle yıpranan cildin korunması için kolajen takviyesi tüketilmesini öneriyor.
SAĞLIK Haberi
Yaz Aylarında Kollajen Takviyesi ile Cildinizi Koruyun

Yaz aylarında cildin zararlı güneş ışınlarına maruz kalması pek çok cilt problemini tetikliyor. Uzmanlar, yazın açık alanda daha çok vakit geçirilmesiyle yıpranan cildin korunması için kolajen takviyesi tüketilmesini öneriyor.

 

Yaz sezonunda dik açılı ve yoğun güneş ışınları, önlem alınmadığı takdirde cilt bariyerinin yıpranmasına, güneş lekelerinin artmasına ve cilt yaşlanmasının tetiklenmesine neden olabiliyor. Zade Vital Medikal Direktörü Dr. Burçak Deniz Dedeoğlu, güneş ışınlarının ciltteki kolajen üretimini azalttığını belirtiyor ve yaz aylarında beraber ciltteki kollajen miktarının azalmasının cilt altı doku kaybına neden olabileceğini ve cildin yüzeyinde görünür değişiklikler oluşmasına yol açabileceğini vurguluyor.

 

Dedeoğlu, kollajen takviyesinin, cildi destekleyebilecek güvenli bir seçenek olduğunu, özellikle balık kollajeninin, cilt için önemli tip 1 kolajeni daha fazla içerdiğinden dolayı tercih edilebileceğini ifade ediyor.

 

ZADE VİTAL MARİNE KOLLAJEN İLE “DENİZDEN GELEN GÜZELLİK”

 

Zade Vital Marine Kollajen’in ‘’Sinerjik Sekizli’’ gücü ve farklı kullanım formları içten güzelliği destekleyerek,  zamanla azalan ve yapısı bozulan kollajeni yerine koymaya yardımcı oluyor.

 

Çevresel hasarlarla ve yaşla birlikte ciltteki kollajen miktarı azalıyor ve cilt daha kuru, esnek olmayan, matlık ve kırışıklıkların oluşmaya başladığı bir sürece giriyor. Tip 1 kollajeni barındıran balık kollajeni içeren Zade Vital Marine Kollajen cilt sağlığının korunmasında rol oynuyor.

 

Zade Vital Marine Kollajen, içeriğinde bulunan balık kollajeni, elastin, hyaluronik asit, üzüm çekirdeği ekstresi, kavundan elde edilen süperoksit dismutaz, çinko, biotin ve C vitamininin etkisiyle güzellik yolculuğunuzu destekliyor.

 

 

 

 

ZADE VITAL® HAKKINDA

 

Zade Vital Doğal Besin Destekleri Serisi, tohumun doğduğu Anadolu topraklarından çıkan, Akdeniz ve Karadeniz’in sağlık fışkıran bitki ve meyvelerinden güç bulan Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markasıdır. 135 yıldır “nesiller boyu sağlık” ilkesi ile çalışan Helvacızade Grubu yoğun Ar-Ge yatırımı gerektiren ilaç sektöründe, üniversite ve sanayinin bilgi birikimi ve imkanlarını biraraya getirerek, 2012 yılında Ege Üniversitesi İlaç Geliştirme ve Farmakokinetik Araştırma Uygulama Merkezi ARGEFAR ile işbirliği içinde Zade Vital’i toplumla buluşturmuştur. Zade Vital, binlerce yıldır şifa ve güzellik amaçlı kullanılan bitki, meyve ve tohumları Ar-Ge ile birleştirerek dünyanın en zengin Soğuk Pres ürün çeşitliliğini sunmuştur. Bitki, meyve ve tohumları hiçbir ısıl işlem ve kimyasal işlem görmeden üreten Zade Vital, geniş ürün

yelpazesi ile sadece belirli coğrafyalarda yetişen bitkileri, uluslararası GMP (Good Manufacturing Practices) standartlarında üreterek, farmasötik formda tüm dünya ile buluşturmaktadır. Zade Vital ürünleri Türkiye genelinde 16.590 eczanede, sadece doktor ve eczacı danışmanlığında insanlarımızla buluşmaktadır. Zade Vital;

Nutrasötik ve Kozmesötik kategorileri ile 130 farklı ürün çeşidi ve 537 farklı ürün formu ile çocukluktan itibaren yaşamın her döneminde daha iyi hissetmek, yaşlanma etkilerini geciktirmek, hastalıklardan korunmak, güç ve enerji kazanmak, cildin sağlık ve güzelliğini korumaya ve sağlıkla yaş almaya destek olmaktadır. 2017 yılında ABD Chicago’da Zade Global Inc. şirketini kuran Helvacızade Grubu, dünya genelinde Zade Vital 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yaz, Aylarında, Kollajen, Takviyesi, ile, Cildinizi, Koruyun,
Yorumlar
Haber Yazılımı