"Rumi Sergisi" Trump'ta..
OPET tarihe sahip çıkmaya..
KÜLTÜR SANAT
DİLEK TÜRKKAN ÖĞRETMENLER..
Kültür Sanatta Kütahya Farkı’ sloganıyla hareket eden Kütahya Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler gününü, ‘Bu Toprağın Ezgileri’ programında Dilek Türkan konseriyle kutlayacak.
İSTANBUL'DA BİZANS'I KEŞFETMEK
İstanbul Araştırmaları Enstitüsü, kuruluşunun 10. yıldönümünde İstanbul’da Bizans’ı Keşfetmek: Bilim İnsanları, Kurumlar ve Mücadeleler, 1800-1955 başlıklı uluslararası bir sempozyum düzenliyor. 19. ve..
lezzet durağı Akra’da
Antalya'da, gerçekleştirilen 1. Uluslararası Meze Festivali, 50'nin üzerinde şefin katılımıyla yapıldı. Akra Otel'de düzenlenen Uluslararası Meze Festivali'nde, Türkiye'nin yanı sıra Lübnan ve Yunanistan'dan 24 işletme,..
İSTANBUL HATAY'LA BULUŞUYOR..
Hatay Valiliği, Hatay Büyükşehir Belediyesi'nin desteği, HATAYDER (Hatay Eğitim, Kültür, Tanıtım ve Dayanışma Derneği) ve HATİAB (Hatay İşadamları ve Bürokratları Derneği) işbirliği ile bu yıl 7.si düzenlenen..
KADIKÖY KÜLTÜR..
Kadıköy Belediyesi Kültür Merkezlerinde yeni sezon başlıyor. Belediye’nin 6 kültür merkezinde yeni dönemde tiyatrodan sergiye, konserden film gösterimlerine dek pek çok ücretsiz etkinlik olacak.
LEZİTA, EDT FUARI'NDA İLGİ ODAĞI OLDU
Zengin ürün koleksiyonu ve sürpriz yenilikleriyle EDT – Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Buluşması’na katılan Lezita, fuarda ilgi odağı oldu. Ev dışı tüketim sektörünün önemli markalarını..
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber