SONBAHAR ENFEKSİYONLARINA KARŞI 10..
Obezite Cerrahisi İçin Ben Aday..
SAĞLIK
GIDALARIN YARISI SOFRAYA GELMEDEN..
Ambalajlar 20 milyar liralık sebze-meyveyi çöpten kurtaracak Dünya nüfusu hızla artarken; 2,1 milyar insan açlık ve yoksulluk sınırının altında yaşıyor. Buna rağmen dünyada üretilen gıdanın..
BEL AĞRILARINIZI BEL OKULUNA..
Baş ağrılarından sonra en çok şikayet edilen rahatsızlıkların başında bel ağrıları geliyor. Öyle ki hayatın bir döneminde mutlaka bel ağrısına maruz kalıyoruz. Sizde bel ağrısı çözümü için denenmedik..
HANGİ AY HANGİ BALIK YENMELİ
Sağlıklı beslenme menülerinin vazgeçilmezi olan balık; folik asit, fosfor, kalsiyum, iyot ve selenyum gibi mineraller içeriğiyle de çok zengin bir besin. Balığın mevsiminde tüketildiğinde daha sağlıklı ve doğru tercih..
ROMATOİD ARTIK HAKKINDA BİLİNMESİ..
Roche Türkiye, 12 Ekim Dünya Artrit Günü öncesinde, Romatoid Artrit hastalığına ilişkin önemli gerçeklere dikkat çekiyor
MOR HALKALARI VE KIRIŞIKLARLA..
Gözler, cilt bakımının en çok dikkat edilerek yapılması gereken bölgesi. Uykusuzluğu ve yorgunluğu ele veren göz altı torbaları, erkenden oluşmaya başlayan kırışıklıklar göz çevresi bakımını sıklıkla yapmayı..
SANAL KUMARDA HIZLI SONUÇ..
İnternet üzerinden oynanan sanal bahis ve kumar, kişinin sonuca çabucak ulaşması nedeniyle bağımlılık yapıyor. % 3 oranında görülen kumar bağımlılığı 40-50 yaş arasında erkeklerde daha yaygın. Bir maddenin ya da davranışın..
AnketAnketÇok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber